Kariéra

Volné pozice

RECEPČNÍ DENNÍCH I NOČNÍCH SMĚN

Náplň práce:

-  zajištění bezproblémového chodu recepce

-  Check-in, Check-out

-  práce s hotelovým systémem

-  zpracování rezervací

-  profesionální komunikace s hosty a vyřizování jejich požadavků

-  spolupráce s ostatními odděleními v hotelu

-  zajišťování služeb concierge

Nabízíme:

-  práci na plný i zkrácený úvazek

-  odpovídající finanční ohodnocení včetně motivační složky

-  možnost profesního růstu v rámci společnosti

-  příjemné moderní pracovní prostředí v centru Prahy

-  profesionální a přátelský kolektiv

-  osobní přístup

-  multisport karta

Požadujeme:

-  minimální dosažené SŠ vzdělání s maturitou

-  český jazyk, anglický jazyk na pokročilé úrovni, další jazyky výhodou

-  přátelské a profesionální vystupování

-  dobré komunikační schopnosti

-  schopnost pracovat samostatně i v týmu

-  časová flexibilita

-  předchozí zkušenosti v oblasti front office výhodou

Životopisy s fotografií zasílejte na fom@urbancreme.com.
Těšíme se na Vás!